www.AutoholowanieLodz.pl

AUTOHOLOWANIE ŁÓDŹ

AUTOHOLOWANIE ŁÓDŹ I OKOLICE - TEL. 502 620 705


Dzięki wieloletniej działalności w branży nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres usług z zakresu pomocy drogowej. Jesteśmy firmą, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego też w każdej sytuacji staramy się przede wszystkim świadczyć usługi szybko i skutecznie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się na bieżąco poszerzać ofertę usług, które możemy Państwu zaproponować. Obecnie w ich zakres wchodzi przede wszystkim:

  • szeroko rozumiana pomoc drogowa,
  • autoholowanie aut dostawczych,
  • holowanie samochodów osobowych.

W celu zapewnienia Państwu jak najwyższego standardu usług, które możemy zaproponować, szczególną uwagę przykładamy do tego, by współpracować jedynie z fachowcami godnymi zaufania. Dzięki temu gwarantujemy, że pomoc udzielona przez nasz zespół będzie skuteczna, a wszelkie działania, które podejmiemy będą bezpieczne dla państwa pojazdu i pomogą jak najszybciej go uruchomić. Oczywiście jeśli stan Państwa samochodu będzie na to pozwalał.

    Autoholowanie i Pomoc drogowa 24h Dłutów, Dobroń, Ksawerów   Autoholowanie i Pomoc drogowa 24h Dłutów, Dobroń, Ksawerów   Autoholowanie i Pomoc drogowa 24h Dłutów, Dobroń, Ksawerów

Nasze usług świadczymy przede wszystkim na terenie Łodzi oraz w bezpośredniej okolicy tego miasta. Jeśli więc właśnie na tutejszych drogach przydarzy się Państwu sytuacja niespodziewana, jak na przykład awaria czy stłuczka, jesteśmy do państwa dyspozycji.

W celu wezwania pomocy drogowej zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy z pewnością udzielą wszelkich informacji dotyczących tego, jakie działania należy podjąć w trakcie oczekiwania na przyjazd naszych specjalistów, a także zapoznają Państwa ze szczegółami naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z nami