www.AutoholowanieLodz.pl

AUTOHOLOWANIE ŁÓDŹ

AUTOHOLOWANIE ŁÓDŹ I OKOLICE - TEL. 502 620 705


Nasza firma działa na terenie Łodzi i okolic. To miasto, przez które przebiega wiele tras samochodowych. Położenie Łodzi w centrum Polski sprawia, że to właśnie tutaj krzyżują się ze sobą najważniejsze szlaki i drogi samochodowe. To sprawia także, że przez Łódź niemal codziennie przejeżdża wiele samochodów dostawczych. Jeśli również Państwo planują podróż właśnie przez Łódź, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Od wielu lat proponujemy państwu szeroki zakres usług z zakresu pomocy drogowej. Nasza firma może zaoferować między innymi:

  • autoholowanie samochodów osobowych,
  • autoholowanie samochodów dostawczych,
  • usuwanie różnego rodzaju usterek w miejscu zdarzenia i inne.  

    Autoholowanie i Pomoc drogowa 24h Domaniewice, Dmosin, Koluszki   Autoholowanie i Pomoc drogowa 24h Domaniewice, Dmosin, Koluszki   Autoholowanie i Pomoc drogowa 24h Domaniewice, Dmosin, Koluszki

W celu zagwarantowania Państwu jak najwyższej jakości usług zatrudniamy tylko profesjonalnych i doświadczonych pracowników. Cały czas pracujemy również nad tym, by pojazdy i urządzenia, które wykorzystujemy, były w jak najlepszym stanie technicznym. Dzięki temu możliwe jest nie tylko bezpieczne i sprawne autoholowanie samochodów dostawczych, ale również udzielenie wszelkiej niezbędnej pomocy kierowcom, których pojazdy odmówiły posłuszeństwa w trasie.

Długoletnie doświadczenie sprawiło, że dokładnie poznaliśmy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. To pozwala nam na zaproponowanie państwu szerokiego zakresu usług obejmującego oczywiście również wszelką pomoc w przypadku awarii samochodu dostawczego. 

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami bogatej oferty, jaką możemy Państwu zaproponować.